De Koch alusmikser tutvumishind 
         
149€ (tavahind 199€)

  Veel on võimalik saada 1 punane ja 1 hõbedane
  alusmikser tutvumishinnaga (klikka pildil). 
 
 
 

    

                

Tellimistingimused

Saarlander.eu üldtingimused
 
1.Üldtingimused ja mõisted

„Ostja“ on e-kaubamajast tooteid telliv füüsiline isik, kellel on kasutajakonto meie e- ostukeskkonnas.
„Müüja“ on tellimusi täitev juriidiline isik, kellele kuulub e- ostukeskond. Ostja nõustub Müüja käest ostu sooritamisel kõigi Müüja poolt sätestatud tingimustega. Meie kaubamaiast ei ole võimalik ostu sooritada anonüümselt. Samuti nõustub Ostja registreerimisel saama Müüja poolt pakutavat informatsiooni sooduspakkumiste ja uute toodete kohta e-posti või telefoni teel. Leping Müüja ja Ostja vahel jõustub hetkest, kui Ostja kinnitab Ostukorvis oma tellimuse.
Tellimus/Ostukorv - Ostja poolt lepingu sõlmimiseks valitud tooted.
Pakkumus - ostukeskkonnas kajastatud toodete hind.
Andmekaitse - Müüja avaldab ostukeskkonnas registreeritud isikute andmeid ainult seadustest tulenevatel nõuetel ja kasutab neid andmeid ainult oma majandustegevuses st. tellimuste täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja pakkumuste tegemiseks Ostjatele.
Üldtingimused kehtivad lepingutele, mis sõlmitakse ostukeskkonnas Ostja ning Müüja vahel.
Müüja kontaktandmed: info(ät)saarlander.eu ja telefon: 5227460

2. Lepingu sõlmimine ja jõustumine
Lepingu sõlmimine toimub Ostja poolt tellimuse vormistamisega Müüja ostukeskkonna kaudu. Leping Müüja ja Ostja vahel jõustub hetkest, kui Ostja kinnitab Ostukorvis oma tellimuse.           
Tehingut vormistades kinnitab Ostja, et on kehtivate üldtingimuste ja ostuinfoga tutvunud ning on nendega nõus ja tasub esitatud arve, mille kohta Müüja saab kinnituse finantsasutuselt või oma pangakontolt. Pikaajaliste klientide puhul võib Müüja omal äranägemisel asuda Tellimust täitma enne makse kinnituse saamist. Müüdavatele kaupadele ja sõlmitavatele lepingutele kehtivad VÕS toodud erisused ja nõuded. 

3.Arveldus ja tarnetingimused
Müüja ostukeskkonnas olevate toodete hinnad on kajastatud Eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. Toodete hinnale lisandub transpordi tasu vastavalt Ostja poolt tehtud valikule Ostukorvis. Alates 200 eurosest tellimusest vabaneb Ostja transpordi tasust. Müüja maksab selle Ostja eest ise.
Tarneaeg meie e- kaubamajas on alates makse laekumisest Müüja arvelduskontole 1-3 tööpäeva. Tavaliselt tarnime esimesel võimalusel. Erandina on ET (ettetellitavad) tooted, mille kohta on info alati kodulehel olemas koos eeldatava kauba saabumisajaga. Sellest ostjat eraldi ei teavitata. Ettetellitavate toodete saadavus tellimise hetkel ei ole garanteeritud ja sõltub hetkeseisust tootja laos. Kui toode on otsa lõppenud, siis võtame alati kliendiga ühendust ja lepime kokku muudatustes/toote asenduses. Ettetellitavad tooted on paigutatud eraldi kategooriatesse. Muude erisuste korral teavitab Müüja sellest ostjat eraldi e- maili teel.


4.Transport, pakend ja tagastus
Transpordiviisideks saate valida  DPD pakiautomaadi/pakipunkti, Omniva pakiautomaadi, ELS kulleri ja Eesti Posti. Transpordi hind sõltub paki kaalust, suurusest ja sisaldab pakkimise tasu.
Toimetame saadetised ka teistesse riikidesse. Transpordiviisi ja –tasu kokkuleppimiseks palun võtke meiega ühendust:
info@saarlander.eu. Võimaluste valik Eestist välja saatmisel on liiga lai üldtingimustes välja toomiseks.
PS! SAARlanderi e- poest Eesti väiketootjate toodangu postitamise kohta loe vastavalt SAARlanderi juurest. Väiketootjatel ei ole nende asukohast sõltuvalt kõiki postitamisvõimalusi. Pane tähele, et ühe postitasuga saab tasuda korraga vaid ühele tootjale tema toodete postitamise eest.

Lähemalt transpordiviisidest saarLANDER e- poes: 


Itella SmartPost - ei saa kahjuks ettevõtte asukoha tõttu hetkel pakkuda.
 • Pakiautomaadi teenus on soodsam kui kulleriga saatmine.
 • Pakid liiguvad kiiresti. Mandri Eestis on pakk käes järgmisel päeval, saartele on tarneaeg päeva võrra pikem. Täpsem graafiku leiad siit.
 • Pakkide saatmine pakiautomaadi kaudu on mugavam nii paki saajale kui paki saatjale. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kus Sa käid oma igapäevaseid oste tegemas. Pole vaja järjekorras seista, pole parkimisprobleeme ja pole vaja täita pabereid.
 • Pakkide saatmine pakiautomaadi kaudu on turvaline- pakiautomaadid asuvad siseruumides, kus on tagatud ühtlane temperatuur, mis mõnede toodete saatmisel on ülioluline. Teine turvalisust suurendav lisavõimalus on ID- kaardiga ukse avamise lisateenus. Kui Ostja soovib seda teenust kasutada, siis peab ta sellest Müüjale teada andma. Ostjal tuleb sellega seoses Müüjale avaldada oma isikukood.
 • Pakkide hoiukapid mahutavad suuremahulisi saadetisi- suurima kapi mõõtmed on 60x36x60cm.
 • Klientidelt saadud väga positiivne tagasiside kinnitab pakiautomaadi teenuse kvaliteeti ja mugavust. Itella Pakiautomaatide võrk täieneb pidevalt.
 • Täpne juhend, kuidas toimida paki kättesaamisel itella SmartPOST-i pakiautomaadist: Juhend
 Eesti Posti pakiautomaat OMNIVA - kehtivad erinevad kapi suurused 
 • Pakiautomaadi suurus vali vastavalt toote lehel märgitud tingimustele
 • Kui toote lehel postitamise kohta märge puudub, vali alati kõige soodsam ehk S kapi suurus.
 • Näiteks: Kaks voodipesukomplekti saame postitada S kapi abil, kuid 3 komplekti puhul palun vali M suurusega kapp. 
Eesti Post maksikiri - kehtivad erinevad tariifid vastavalt kaalule
 • Saadetis saabub Ostja postkasti.
 • Saadetise maksimaalne kaal on 250g. Oluline on, et paki kõrgus ei tohi olla suurem kui 2 cm. 
 • Näide: Maksikirjana saab saata 1 lühikese suvekleidi (maksikleiti enam ei saa) või 1 paari laste sokk- susse.
 
ELS kuller
 • Kullerteenus katab kogu Eestit.
 • Mugav, sest ei pea ise kusagile pakile järele minema- pakk tuuakse otse koju või kontorisse/töökohale.
Smartkuller - ei saa kahjuks ettevõtte asukoha tõttu hetkel pakkuda.
 • Mugav kullerteenus, mida osutab Itella SmartPost.
 • Pakk saabub ostja soovitud aadressile. 
 • Kui ostukorvis pole lisamärkustena kirja pandud, milline on ostjale sobivaim kulleri saabumise kellaaeg, siis valime automaatselt "sobib igal ajal".
Saadetise pakendamine
Keskkonna säästmise huvides nõustub Ostja, et tema saadetis võidakse pakendada kasutatud pakendisse.
NB! Müüja ei võta materiaalset vastutust postiteenuse käigus kahjustatud või kadunud toodete eest.

Toodete tagastamine
Toodete tagastamisel lepivad Ostja ja Müüja kokku transpordiviisi, kuidas tooted Müüjale tagastatakse. Üldjuhul on selleks sama transpordiviis, mida kasutati toodete tellimuseks, kuid Ostjal on õigus valida enda jaoks soodsaim tagastusviis tingimusel, et ese jõuab Müüjani kahjustamata. Transpordikulu toodete tagastamisel tasub Ostja.

Tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata ja kahjustamata. Tagastatava toote või selle originaalpakendi rikkumisel on Müüjal õigus tagastatavast tootest keelduda. Tagastatava toote pakend peab olema võimalikult ettevaatlikult avatud ja sellele ei tohi kleepida postitamiseks vajalikke kleebiseid. Ostja poolt tagastamisel tasutud transpordikulu Müüja ei tagasta.

Kauba eest tasutud makse (koos transporditasuga või ilma tagastuskoodi puhul) tagastab Müüja esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14 päeva (21 päeva tellimustoodete puhul) jooksul alates tagastusteate jõudmisest Müüjani, Ostja arveldusarvele. Lisatingimusena peab toode olema jõudnud Müüjani tagasimakse tegemise hetkeks.
Lepingust taganemise puhul arvestatakse VÕS §-des 188-194 sätestatut.
14- päevast tasuta tagastamise ei saa kasutada ettevõtted vastavalt Tarbijakaitseseadusest tulenevale. Tarbijakaitseseadusest lähtub 14- päevane tasuta tagastamise õigus. 
Seadusest tulenev 14- päevane tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele (asutused, ettevõtted, firmad).
NB! Seoses koroonaviiruse levimisega Eestis hoiame ettevaatusabinõuna tagastusi 3 ööpäeva oma laos eraldatuna teistest kaupadest ja käsitleme tagastust selle aja möödumisel.

4. Ostujuhis ja kaupade eest tasumine
Tellimuse teostamiseks siseneb Ostja ostukeskkonda ja valib välja tema poolt soovitud tooted ja lisab need Ostukorvi. Peale kõikide soovitud toodete ostukorvi lisamist liigub Ostja Ostukorvi lehele, kus ta saab veel teha muudatusi tootevalikus. Ta saab muuta toodete koguseid ja kustutada tooteid. Seejärel on Ostjal kohustus valida transpordiviis. Ilma valikut tegemata Ostja edasi ei pääse. Pakiautomaadi valimisel tuleb veel ühe liigutusena valida sobilik pakiautomaat Eestis (Soome pakiautomaadi asukoht tuleb lisada märkuste reale). Ostu korral, mis ületab 200 eurot, kuvatakse postitasuks 0,00eurot mis tahes valiku puhul. Kui transpordiviis on ka valitud, siis jääb üle vaid tellimus kinnitada vajutades „Kinnita tellimus“ klahvile. Ostjale kuvatakse maksevõimalused, kus hetkel on ainus kohene makseviis PayPal ja alternatiivne makseviis on tavaline pangaülekanne. Viimaste võimalust kasutades on Ostjal võimalus koheselt talle väljastatud arve avada ja suunduda lehe paremas servas paiknevate pangaikoonide kaudu oma panga kodulehele makset tasuma. Teised maksmisviisid lisanduvad järk- järgult. Kõikide makseviiside puhul saadetakse Ostjale arve tema e- maili aadressile.
Kokkuvõtvalt makseviisidest:
 • PayPal
 • Tasumine pangaülekandega
Maksetähtaeg on 2 ööpäeva. Arve mittetasumisel 2 ööpäeva jooksul tellimus automaatselt annulleeritakse Müüja poolt. Tellimuse tühistatamisest teavitatakse Ostjat automaatse e- maili teel.
5. Tellimuse tühistamine, lepingust taganemise
Müüjal on õigus Tellimus tühistada, kui Tellimuse täitmine ei ole võimalik Müüjast sõltumatutel põhjustel (tõrked kaupade tarnes Müüja lattu ja muud Müüjast mittesõltuvad asjaolud).

Ettetellimisega võib tulla olukordi, kus vahepeal on tootja laost mõni toode või siis pigem sobiv suurus otsa saanud. Sellisel juhul võtame alati oma kliendiga ühendust ja pakume talle välja võimaluse toode/tooted mõne teise mudeli vastu välja vahetada. Automaatselt me tellimust omalt poolt ei tühista, kui toode pole saadaval.
 
Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja tellitud kaup tagastada 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest Müüja e- posti aadressile. 
NB! Taganemisõigust ei kohaldata toidukaupadele!
Lepingust taganemiseks tuleb Ostjal teavitada Müüjat üldtingimustes toodud kontaktandmeid kasutades. 
Lepingust taganemise puhul arvestatakse VÕS §-des 188-194 sätestatut.

6.Vaidluste lahendamine
 Vaidluste lahendamine toimub poolte kokkuleppel või Tarbijakaitseseaduses sätestatud korras. Üldtingimustes käsitlemata küsimuste lahendamisel kohaldatakse VÕS-s sätestatut.